İlkelerimiz

Cihan Yassı Metal - Galvaniz,Dkp Hrp Siyah Alüminize ve Boyalı Sac

CİHAN YASSI METAL gün geçtikçe istikrarlı bir şekilde büyüyen ve birçok sektörde faaliyet gösteren yüzlerce müşterisine iç ve dış piyasalardan temin ettiği ürünlerle hizmet sunmaktadır.

Başta otomotiv yan sanayi olmak üzere makine yapı sektörü, asansör ısıtma ve soğutma sistemleri, panel radyatör, mobilya ve beyaz eşya ,çelik kapı, inşaat ,tarım makineleri, park alanları, gemi sanayi, damper kasa imalatı, boru ve profil vs. sanayilerinde ihtiyaç duyulan her cins ve ebatta ,istenilen kalitede yassı sac temin ederek hizmet vermekteyiz.

Ürün gruplarını sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş, galvanizli, teneke ve paslanmaz rolu sac ve levha oluşturmakta olup aymı zamanda istenilen boy ve kalınlıkta rolu kesimi açılımı yapılmaktadır.

  • Kaynaklarını en etkin ve verimli bir biçimde kullanmakta,
  • Performansını ve rekabet gücünü en üst düzeye çıkarmak için çalışmakta,
  • Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmekte,
  • Edindiği ticari birikimi sürekli olarak doğru kullanma çabası içerisinde olmuş ve sonuçta sizlerinde vermiş olduğu güven ve samimi duygular neticesin de piyasada bu günkü konumuna gelmiştir.