Hakkımızda

Cihan Yassı Metal | Hakkında

1998-2008 Yılları arasında sektöründe lider firmalarda yöneticilik yapmış olan ve 2008 yılında Nagi BAYRAM tarafından kurularak Metal ve Sac sektöründe ticari hayatına başlayan CİHAN YASSI METAL, yılların birikimini müşterilerine ve çalıştığı firmalara yansıtarak, büyümeye devam ediyor. Satmış olduğu ürünlerde kalite odaklı bir duyarlılık göstermektedir.
Bugün Metal ve Sac sektöründe haklı bir saygı ve güvene sahip olan firmamız gerek yassı metal gerekse demir çelik piyasasında uluslararası standartları yakalamış ve değerli müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi borç bilmiştir.


Vizyonumuz

Önce insana yatırımdır.Başlangıçta küçük bir şirket iken birbirimizle kurmuş olduğumuz aile bağlarımızı kurumsal bir kimliğe taşımaktayız.Ülkemizi demir çelik piyasası açısından son derece avantajlı bir coğrafik konumda görüyor ve orta – uzun vadeli stratejilerimizi yakın komşularımıza daha fazla ihracat yapacak şekilde hazırlıyoruz.
Demir çelik sektörünün son yıllarda en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olarak başarının sırrını biliyoruz; kalite, uygun fiyat, geniş ürün yelpazesi ve süreklilik. 

Misyonumuz

Tedarik olanaklarımızın köklerini daha da derinlere yaymaktadır. Bu amaçla edinmiş olduğumuz sıcak ve soğuk hadde tesislerimizde üniversitelerimizden destek alarak
 daha yüksek kaliteyi, daha düşük maliyetle elde etme araştırmalarımızı genişleterek sürdüreceğiz. 
Ürün yelpazemiz içerisine yeni kalemleri ekleyerek ve stratejik stok seviyelerimizi kontrol altında tutarak piyasamızın en güçlü tedarikçilerinden biri olmaya devam edeceğiz.

NAGİ BAYRAM

CİHAN YASSI METAL olarak, bir dünya markası olma hedefimizi; inanarak ve inandığımız değerlerin uğrunda savaşarak gerçekleştireceğimizin bilincindeyiz. Kaliteden ödün vermeyen iş anlayışımız ile gerçekleştirdiğimiz ve içinde bulunduğumuz tüm projelerde en önemli ilkemiz insana yatırım ve insana saygı olmuştur.

Eğitimli, yetenekli yönetim kadrosu ve tecrübeli çalışanları sayesinde CİHAN YASSI METAL , müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını sektörel bilgi ve deneyimiyle birleştirerek, şirketin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde hedef kitlesine yansıtmayı başarıyor. CİHAN YASSI METAL ’ın hızla büyümesinde ve günümüzdeki başarısına ulaşmasında, girişim ruhunun ve onun hassas dengelerini doğru kanalize etmenin çok önemli bir rolü olduğuna inanıyoruz.

20 yıldır müşterilerimize
Güvenle hizmet veriyoruz

İletişime Geç

0

Ürün Yelpazemiz

0

kişilik Ekip

0

Dan Fazla Mutlu Müşteri